pl.png
_default.jpg

Studio

Niebawem przenosimy się do naszego nowego studia Aerografii (zdjęcie powyżej). Postanowiliśmy umiejscowić nasze studio Aerografii z dala od zgiełku cywilizacji. Nowy obiekt będzie kompleksem zawierającym biuro, pracownię artystyczną oraz lakiernię, wszystko to wkomponowane w relaksacyjny leśny krajobraz. Wkrótce więcej na ten temat...

 

Podczas współpracy zapewniamy stworzenie wizualizacji od szkicu po grafikę komputerową.

Zwykle pracujemy na bazie zdjęć motocykla, które dostarczy nam klient.  Pozwala to na idealne przedstawienie przyszłego projektu, który będzie kompatybilny z całą karoserią.

Kiedy już przystąpimy do realizacji projektu, wszelkie prace są przesyłane na e-mail klienta w formie zdjęć, tak aby wyeliminować niedopowiedzenia. Tym samym klient ma pewność, że wcześniejsze ustalenia mają pokrycie w rzeczywistoścI, w rezultacie pozwala to na szybką realziację zlecenia.

 

2016-10::1475782907-2016-09-1475239484-sutdio2.jpg

 

 Używamy profesjonalnego sprzętu, który pozwala nam stworzyć artystyczne prace pozbawione wszelkich nieczystości.

W naszych realizacjach wykorzystujemy dostępne na rynku materiały, pozwalające uzyskać każdy efekt, tym samym nie ograniczamy się do jednego stylu lecz jesteśmy w stanie wygenerować malowanie, które spełni oczekiwania każdego klienta.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie wlasnej bazy technik / efektów, które można z powodzeniem wykorzystać podczas malowania, co tylko wpływa na jeszcze większą atrakcyjność ostatecznej pracy.

2016-09::1475132929-studio.jpg

Prace artystyczne, które w wielu przypadkach mogą  wydawać się dość proste, wcale takimi nie są, bardzo często nawet z pozoru prosta grafika wymaga wielokrotnego lakierowania. Ma to na celu wyeliminowanie nierówności, które powstają w wyniku łączenia kolorów na ostro, jak również uzyskanie czystości samej pracy.

Nie jest możliwe uzyskanie perfekcyjnych odcięć, które będą wyglądać jakby wyszły prosto z drukarki bez wyżej opisanych technik. Tego typu operacje generują więcej pracy, lecz jest to wymagane aby uzyskać produkt, który można określić mianem najwyższej półki.

W naszej pracy dokładamy wszelkich starań do tworzenia prac autorskich, które są sygnowane naszą idywidualną "kreską".

Dążymy do indywidualności w zakresie Aerografii, ale jest to ostatni element układanki podczas pracy. Więcej o podstawach które są nieodłączną częścią całego procesu, można przeczytać w dziale WARSZTAT.

 

2016-09::1475132931-studio1.jpg